PLASTİK ENJEKSİYON SİMÜLASYONU
VE MÜHENDİSLİK Hizmetleri

Kalıbı işlemeden enjeksiyon yapın!

Hakkımızda

Logicplas Consulting öncü teknik bilgisi ve tecrübesiyle plastik enjeksiyon hizmetini bir bütün olarak sunmaktadır. Hedefimiz ürününüzün pazara sunulma zamanını ve maliyetini düşürmek.

Farklı formlardaki veriyi kullanarak karar vermek ve aynı zamanda problem anlamak kritik önem taşır. Bu yüzden, prosesi daha iyi anlamak için denemeler yapmadan önce Moldex3D kullanıyoruz.

Dürüstlük, inovasyon, kalite ve müşteri odaklılığı temel değerlerimizi oluşturmaktadır. Bizimle çalışmayı tercih ederseniz rekabetçi bir fiyatla dünya standartlarında bir servis alabilirsiniz.

Servisler

01.

Moldex3D ile önemli bilgiler raporlanacaktır. Örnek olarak; enjeksiyon basıncı, kapama kuvveti, kesme (kayma) hızı, gaz birikme noktaları, sıcaklık dağılımı, vs..

02.

Plastik enjeksiyon çok kolaydır ama sadece doğru yapılırsa. Bu yüzden, zaman kaybetmemeniz için bırakın çözüm ortağınız olalım. Daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın.

03.

Problemleri çözmek, kalıp onaylamak, set-up ve kaliteden dolayı oluşan kayıplar verimliliğinizi düşürecektir. Bu yüzden, endüstri standartlarında eğitimler alarak kayıplarınızı azaltabilirsiniz.

Çözüm ortağınız olabiliriz.

Simülasyon için teklif almak ve diğer talepleriniz için